Zwycięstwo w Mochach po nerwowej końcówce.

Sokół Rakoniewice w 8. kolejce ligowej pokonał drużynę Rywal - Klon Mochy 3:2 (2:0). W pierwszej połowie dwa razy na listę strzelców wpisał się Bartosz Prosicki w 20 oraz 45 minucie. Po przerwie wynik podwyższył Adrian Gracz zdobywając gola na 3:0 w 53 minucie spotkania. Gospodarze tego meczu zdobyli gola kontaktowego w 55 minucie z rzutu karnego. Od tego momentu zespół z Moch zaczął coraz śmielej atakować i stwarzać zagrożenie pod naszą bramką. Drugą bramkę straciliśmy w 85 minucie i końcówka meczu była dla nas nerwowa, ale udało się obronić trzybramkową zaliczkę i wywozimy z Moch 3 punkty. Najbliższy mecz Sokół rozegra 18 października z Pieczarką w Wielichowie o godzinie 13:00. W najbliższy weekend czeka nas pauza i odpoczynek od ligowego grania.